Zespół Torso demo

Poniżej krótkie urywki naszych nagrań rejestrowanych bezpośrednio z imprezach (stąd może słaba jakość, ale bardziej wiarygodne i naturalnie brzmiące):

Takiego Janicka

 

Zawsze gdzieś czeka ktoś

 

Suknie kolorowe

 

Dwudziestolatki

 

Wymarzona

 

Black and white

 

Piękna Młoda

 

Pierwszy taniec

 

Noce nad jeziorem

 

My cyganie

 

Zakochany klaun

 

Za tobą pójdę jak na bal

 

Jesteś szalona

 

Co ja zrobiłem że się ożeniłem

 

Jak się bawią ludzie

 

Siedem czerwonych róż

 

Dziewczyna z gór

 

Hej z góry z góry

 

Kawałek do tańca

 

Cyganeczka Zosia

 

 

5 odpowiedzi na „Zespół Torso demo

 1. arci pisze:

  Zespół TORSO uratował nasze wesele. Świetnie zabawiali gości, wesołe zabawy z klasą, oraz świetne brzmienie to nie przesada. Wszystko przebiegło zgodnie z wcześnieszymi ustaleniami. Wszyscy goście bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej.
  Dziękujemy i życzymy samych udanych imprez. Warto im zaufać.

 2. Ewelina i Jacek pisze:

  Świetny zespół!! Na wielu weselach byliśmy ale takiej wspaniałej oprawy muzycznej jeszcze nie spotkaliśmy. Bardzo duży profesjonalizm. Polecam wszystkim narzeczonym którzy szukają dobrego zespołu, który potrafi rozbawić wszystkich gości. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy:) Ewelina i Jacek

 3. Anka J. pisze:

  Wspaniały zespół!!! Grał na naszym weselu (pozdrawiamy!!!). Panowie niemalże z dnia na dzień zgodzili się zagrać na naszej imprezie (chwała Panu Markowi i Tomkowi). Goście bawili się wspaniale, parkiet bez przerwy pełen, zarówno na weselu jak i poprawinach. Nic dziwnego bo przy takiej muzyce nie da się usiedzieć. Pełen profesjonalizm, niezwykła rzetelność. Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć zadowolonych gości. Jeszcze raz dziękujemy (za uratowanie wesela) i pozdrawiamy!!! Anka i Arek

 4. ala pisze:

  Dziekujemy za wspaniala zabawe na naszym weselu;) jestesmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru:) goscie bawili sie swietnie, zepol jak najbardziej godny polecenia!

 5. fanka pisze:

  Świetnie gracie z nowym składem 😀 jest co posłuchać, oby tak dalej ;D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *